MIRE SE VINI NE FORUM DASHURI PA FUND KLEA
 
ForumForum  Portali KleaPortali Klea  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChATChAT  
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Tema Fundit
» cfar urreni ....
Fri May 01, 2009 8:23 pm nga pa emer

» Përse per ty po vuaj?
Sat Apr 25, 2009 4:47 pm nga pa emer

» Nje leter pr TY !
Sat Apr 25, 2009 4:46 pm nga pa emer

» Eja ! Të pres !
Sat Apr 25, 2009 4:45 pm nga pa emer

» A i vret koha dashurite?
Sat Apr 25, 2009 4:44 pm nga pa emer

» ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren
Sat Apr 25, 2009 4:43 pm nga pa emer

» Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!
Sat Apr 25, 2009 4:40 pm nga pa emer

» moda 2009 ne MILANO
Sun Mar 22, 2009 8:06 pm nga DURRSAKE

» Gjen vdekjen pas 12 orëve
Thu Mar 19, 2009 8:51 pm nga Rrona

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rrona
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 15
Location : te zemra yte n.m.
Registration date : 18/03/2009

MesazhTitulli: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   Fri Mar 20, 2009 6:03 pm

Nuk do te vija asgje perpara dashurise.
E pse jo te dyja?
Nese njeriu, qe dua nuk deshiron, qe une te vazhdoj karrieren, te eci perpara, te afirmohem ne aspektin intelektual, atehere ai nuk me do mua. Sepse nese ai me ve alternativat, o mua o karrieren, atehere nuk me do dhe nuk me vlereson. Keshtu, qe nuk ia vlen te rrish me nje njeri te tille, duke sakrifikuar jeten dhe endrrat e tua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bukuria shpirterore
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 03/03/2009

MesazhTitulli: Re: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   Tue Apr 21, 2009 8:31 am

Dashurin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pa emer
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 14
Registration date : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   Sat Apr 25, 2009 4:43 pm

dashuria ka vendin e par per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI PA FUND :: BISEDA TE LIRA :: Tema Shoqerore-
Kërce tek: