MIRE SE VINI NE FORUM DASHURI PA FUND KLEA
 
ForumForum  Portali KleaPortali Klea  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChATChAT  
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Tema Fundit
» cfar urreni ....
Fri May 01, 2009 8:23 pm nga pa emer

» Përse per ty po vuaj?
Sat Apr 25, 2009 4:47 pm nga pa emer

» Nje leter pr TY !
Sat Apr 25, 2009 4:46 pm nga pa emer

» Eja ! Të pres !
Sat Apr 25, 2009 4:45 pm nga pa emer

» A i vret koha dashurite?
Sat Apr 25, 2009 4:44 pm nga pa emer

» ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren
Sat Apr 25, 2009 4:43 pm nga pa emer

» Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!
Sat Apr 25, 2009 4:40 pm nga pa emer

» moda 2009 ne MILANO
Sun Mar 22, 2009 8:06 pm nga DURRSAKE

» Gjen vdekjen pas 12 orëve
Thu Mar 19, 2009 8:51 pm nga Rrona

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 rregullat e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DURRSAKE
Fondatore
Fondatore
avatar

Numri i postimeve : 33
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: rregullat e forumit   Wed Feb 18, 2009 12:52 pm

Rregullorja

--------------------------------------------------------------------------------

RREGULLORJA e FORUMIT

Gjuha kryesore e Forumit është GJUHA SHQIPE!
Duhet të shpreheni në gjuhën shqipe. Gjuhët e tjera do të lejohen vetëm në rastet kur shprehin:
a) thënie apo batuta
b) terma apo fjalë që nuk kanë përkthime në gjuhën shqipe.
c) ose mund të shkruhen hiq pa problem në rubrikën për gjuhë të huaja: anglisht, gjermanisht, italisht..
Në rast shkelje të kësaj pike postimi do të ndryshohet ose fshihet!
Kujdes! për gjuhët e huaja: si psh. anglishtja, gjermanishtja dhe italishtja mund të përdoren tek Rubrika përkatese.
# a lejohet dialekti në Forum? Po, mjafton që të jeni të kuptueshëm në të shkruar.
JO ofendime apo sharje personale ndaj anëtarëve të Forumit

Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për
qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antari të
forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për
heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga
Forumi.
JO CHIT - CHAT në Forum

Të dallojmë temat me natyrë serioze prej atyre
argëtuese (si psh. Rubrika "Hacking" ose "Exploit", "Phreaking" nuk
është temë argëtuese... për këtë keni rubrikën "Bisedë e Lirë"). Janë
të ftuar të gjithë anëtaret që para se të postojnë në Forum ti
permbahen temave ku ata postojnë. Në rast te kundert postimet e tyre do
te editohen ose do te fshihen komplet nga Forumi.
JO postimeve pornografike në Forum

Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike
(shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të
sjelle si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejtës së postimit në
forum.
Duhet të respektoni mendimin ndryshe!

Nëse e keni të vështirë të pranoni mendimin
ndryshe dhe mundoheni të impononi mendimet tuaja me forcë, sinqerisht,
ju jeni në vendin e gabuar.
Temat e njëjta (me të njëjtën tematikë) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN

Postimet duhet ti përkasin temës përkatëse si
dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në
rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të
transferohet.
Postimet e Mesazheve janë pronë e Forum

Cdo postim konsiderohet pronë e Forumit dhe si
e tillë i perket Forumit të vendos se cdo bëhet me to. Në rast se keni
ndonjë koment personal për ndonjë postim, mund të kontaktoni Stafin e
Forumit (Admin dhe Mod).
Nuk lejohen reklamat ose propaganda!

Reklama e gjëra të paautorizuara në Forum janë
rreptësisht të ndaluara. Një gjest i tillë do të rezultojë në fshirjën
ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Për reklamim keni
Rubrikën: "Reklamoni web faqen tuaj këtu."
Përmbajtja e Temave

Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJë
përgjegjësi për temat e hapura nga anëtarë të ndryshëm rreth opinioneve
të tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bëra janë
KUNDëR rregullores së Forumit.
Nuk duhet të bëni dallime krahinore!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://dashuri.forumattivo.com
 
rregullat e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
DASHURI PA FUND :: FORUM DASHURIA :: TE PREZANTOHEMI-
Kërce tek: